(0342)77-39-00
//ecoproduct.if.ua/wp-content/uploads/2018/06/raw-1.jpg

Виробництво чаю

Прикарпаття… Вічнозелений край, гімн величності і краси природи.

Флора Прикарпаття – невичерпне джерело дикорослих плодів, ягід і цілющих трав. Саме на Прикарпатті в м. Івано-Франківську у вересні 1999 року була створена Продовольча компанія “Екопродукт”, основним видом діяльності якої є виробництво та реалізація трав’яного, фруктового і фіточаю.

Першою ластівкою виробничої діяльності компанії став “Карпатський чай” – чай з трав, плодів та ягід, що виготовлений за традиційними карпатським рецептами. Обробка сировини на високопродуктивному сучасному обладнанні допомагає добути діючі речовини рослин у сприятливих, ощадливих умовах без втрати їх активності. Це забезпечує готовому продукту цілющі властивості, багату гаму запаху і смаку. Насолоджуючись “Карпатським чаєм”, ви можете бути певні, що трави, суцвіття, плоди і ягоди росли в екологічно чистих регіонах, вчасно та правильно зібрані.

Продукція компанії у сегменті фіточаю представлена ТМ «Карпатська лічниця», основними асортиментними групами якої є моно позиції в експрес-пакетах, вагові позиції, фітозбори. ТМ «Бабусин чай» – фруктовий і трав’яний чай. ТМ «Екопродукт» – фіточай для схуднення

Натуральні джеми

В 2017 року Продовольча компанія «Екопродукт» компанія відкриває завод та започатковує виготовлення води (столова, мінеральна) ТМ «Галичаночка», ТМ «Древньогалицька» в мальовничому галицькому селі Більшівці.

В цьому ж році диверсифікація діяльності компанії дала початок виробництва консервацій: «Квасоля в томатному соусі», «Квасоля біла «Фірмова», «Кукурудза цукрова», «Горошок зелений».

Новим напрямом в 2018 році є виробництво джемів (Чорниця, Полуниця, Малина, Вишня, Чорна смородина, Чорноплідна горобина) пастерезованих без консервантів.

//ecoproduct.if.ua/wp-content/uploads/2018/06/about-2.jpg
//ecoproduct.if.ua/wp-content/uploads/2018/06/about-3.png

Мінеральні води

Екологічно чиста сировина з Карпатських схилів, унікальна технологія її підготовки та фасування дозволяють компанії створювати натуральний продукт найвищої якості. Підтримувати високі стандарти якості допомагає підприємству власна акредитована контрольно-виробнича лабораторія, яка проводить дослідження органолептичних, фізико-хімічних показників, вмісту радіонуклідів, мікробіологічних показників. Моніторинг продукції проводиться регулярно, починаючи від вхідного контролю сировини і завершуючи контролем готової продукції.

На підприємстві впроваджена та сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

Цілюща дія на організм та неперевершений смак дозволили “Карпатському чаю” здобути мільйони своїх прихильників як в Україні, так і за її межами: США, Канада, Ізраїль, Іспанія, Італія, Молдова, Казахстан.

Консервовані продукти

Бездоганна якість продукції та високий рівень ділової досконалості компанії неодноразово підтверджено багатьма почесними нагородами, серед яких — дипломи лауреата: загальнонаціонального конкурсу якості продукції «Вища проба», рейтингу «100 кращих підприємств України», «7 і 8-го Українського національного конкурсу з якості», Всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України — 2006». ПК «Екопродукт» є переможецем Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар», Всенародного рейтингу «Бренд року», регіональних конкурсів лідерів економічного прогресу «Тріумф — 2003, 2010, 2012»; номінантом альманаху «Золота книга української еліти».

//ecoproduct.if.ua/wp-content/uploads/2018/06/about-4.jpg

Національним бізнес-рейтингом ПК «Екопродукт» визнано «Лідером галузі» в 2012, 2015, 2016 роках. «Екопродукт» — переможець Всеукраїнського огляду «Лідер якості — 2015», нагороджений дипломом «Краще підприємство країни — 2015» та «Зіркою якості — 2015», «Підприємство року 2016» (Міжнародний економічний рейтинг «Ліга Кращих»). ТМ «Карпатський чай» – «Mark of quality – 2016».
За підсумком національного бізнес-рейтингу ПК «Екопродукт» визнано «Лідер року 2017», переможець конкурсу «Вибір України – 2017».

Міжнародний академічний рейтинг “Золота фортуна” відзначив компанію Срібною стелою та дипломом якості в номінації “Якість третього тисячоліття”. Посольство України в Польщі відзначило компанію дипломом за вагомий внесок у розвиток україно-польських відносин.

Виплекані сонцем, скроплені дощем, напоєні живильними соками землі природні скарби наших гір – це фітосвіт “Екопродукту”.

Карпатський чай – невичерпне джерело здоров’я та довголіття!!!

Смак та здоровя!

Багата гама

смаків та ароматів

Традиції

виготовлені за
карпатськими рецептами

Сировина

з екологічно чистих
регіонів

Добірні трави

тільки якісні
трави та ягоди